Super szybka wysyłka za darmo ponad 1000 zł i bez podatku od sprzedaży!

Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru


Oferujemy szybką wysyłkę do całego podatku od sprzedaży world.No, najlepszy serwis, Zapraszamy do pobierania takiej strony i powiedzieć swoim znajomym i rodzinie, szczęśliwy zakupy!

Dążymy do pełnej satysfakcji. Jeżeli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, będziemy szczęśliwi przyjąć zwrot.
Umyty, nienoszonym lub wadliwe produkty zakupione w naszym sklepie internetowym mogą zostać zwrócone do zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Wszystkie przedmioty wróciły do ​​nas muszą być w oryginalnych warunkach, tj niezużytych, niemytych, ze wszystkimi etykietkami dołączać. W przeciwnym razie elementy zostaną zwrócone.

powrót

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony czy istnieje różnica w zamówieniu należy zachować wszelką dokumentację oraz opakowania i natychmiast skontaktować się z nami wysyłając e-mail lub w Internecie. Następnie podamy Ci dalsze instrukcje.

1. Dopuszczamy tylko kompletny zwrot pieniędzy za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeżeli powrocie Pakiet nie zawiera wszystkie akcesoria i części zostało dostarczone z, koszt akcesoriów i części zostanie odjęta od całkowitej ceny produktu i może jedynie gwarantuje częściowy zwrot.

3. Jeżeli z jakiegoś powodu trzeba zmienić rozmiar, kolor lub refundacja jest pod powodu "Inaczej", to koszt dostawy zostanie odjęta od całkowitej ceny produktu.

wymiana

1. Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Prosimy o kontakt z numerem porządkowym, a nasz serwis pomoże. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego stylu, trzeba by wrócić przedmioty o zwrot (zgodnie z polityką powrotów) oraz złożyć nowe zamówienie dla preferowanego stylu

2. Musisz kontakt przed wracać rzeczy. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie czyli nie noszone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

3. Nie pokrywamy koszty wysyłki o wymianach, będzie odpowiedzialny za pocztowa powrotną i dla wysyłki i obsługi wysyłać wymienianego rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.